جایگزین #مرغ_های_ماشینی، مرغ و تخم مرغ محلی است

معمولا باید شبها چراغ خاموش باشد تا مرغ ها استراحت کنند ولی اکثر مرغداری ها در طول شبانه روز چراغ ها را روشن می گذارند و جوجه ها را وادار به تغذیه می کنند

در غذای آنها از ویتامین های مختلف و بی رویه استفاده می شود و همین امر باعث بدبویی گوشت مرغ می شود از انتی بیوتیک هایی مثل کلرامفینکل استفاده می شود که روی مغز و استخوان عوارض دارد

موی زائد و تغییرات هورمونی و بلوغ زودرس، استرس، درد مفاصل، آرتروز  از جمله عوارض مصرف مکرر گوشت مرغ های ماشینی است 
tebsonati.eslami

ارتباط خوردن مرغ های ماشینی با بروز بیماری ها

این موارد را اگر نقل کردم  چون خودم به آنها باور دارم علاوه بر همه این ها مرغ های ماشینی چون در شرایطی غیر طبیعی نگه داری، حمل می شوند و به کشتارگاه منتقل می شوند از نظر روحی دچار استرس زیادی می شوند که در نتیجه این انرژی های منفی به کسی که آن گوشت را می خورد منتقل می شود. بدن کودکان زیاد آلوده نشده است حداقل به کودک خود از این گوشت ها ندهید???????? @jouybari قاعده این عالم بر سلامتی و صحت است.

این مطلب هم به نقل از "فائو"  سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد است 

محصولات پرورش یافته در مرغداری ها می توانند با داروهای ضد می و ضد انگلی یا سموم دفع آفات مورد استفاده در مزارع آلوده شوند. مصرف مواد ضد می می تواند باعث ایجاد باکتری های مقاوم به ضد میکروب در انسان شود. عفونت های کمپیلوباکتر و سالمونلا از مهمترین خطرات ایمنی مواد غذایی هستند.

http://www.fao.org/home/en
#تغذیه_سالم
@jouybari 

شوند ,گوشت ,استفاده ,ماشینی ,تغذیه ,بروز بیماری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رنگی چت | چت رنگی آشنایی با انواع درب بلاگ و روزمره ها فروشگاه دانستنی های طراحی سایت و سئو سایت مرجع دانلود آموزش مرجعی برای پاک کننده ها چرا سایت های ما نیاز به سئو دارند؟